winter-summer-chalets-zdiar-671-004.jpg

Winter & Summer Chalets

Winter & Summer Chalets
Ždiar 671, 059 55

tel.: +421 (0)917 864 096

e-mail: info@wsr.sk
Webstránka

 
 

Winter & Summer Chalets, Ždiar 671

Chaty sú situované v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode.
Chaty sú plne vybavené a ponúkajú pre svojich návštevníkov komfort a pohodlie. Tieto dvojpodlažné chaty s obytnou plochou 90 m²  sú vhodné pre 4 dospelé osoby a 4 deti. Každá chata má k dispozícii dve parkovacie miesto priamo pri chate. Dovolenka na chate je o pozitívnej energii a nezabudnuteľných zážitkoch. Tešíme sa na Vašu návštevu.
 

 
 

Navštívte nás

Obec Ždiar, Belianske Tatry ponúka možnosti trávenia voľného času s rodinou a priateľmi počas celého roka—navštívte nás a vychutnávajte si Vašu dovolenku u nás aj Vy.

 
 
 

Napíšte nám

Overte si dostupnosť termínov alebo získajte viac informácií o našom ubytovaní—v prípade, že máte akékoľvek otázky, smelo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

 
winter-summer-chalets-zdiar-671-009.jpg
Vaše meno a priezvisko *
Vaše meno a priezvisko
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov *
 
 

Objavte Belianske Tatry aj vo fotografiách

Pre skutočných milovníkov prírody, folklóru, tradícií a ľudovej architektúry obce Ždiar ponúkame výber tých najzaujímavejších fotografií z Belianskych Tatier.