penzion-zdiaranka-zdiar-666-titulna-foto-leto-1800px.jpg

Penzión Ždiaranka - ubytovanie, reštaurácia a wellness

Penzión*** Ždiaranka to je štýlové ubytovanie s originálnou reštauráciou a wellness.

Penzión*** Ždiaranka - reštaurácia a wellness
Ždiar 666, 059 55

tel.: +421 (0)910 999 571

Poslať správu
Webstránka

 
 

Ubytovanie v Penzióne*** Ždiaranka

Penzión*** Ždiaranka svojim hosťom ponúka pohodlné ubytovanie v šiestich dvoj-lôžkových, štyroch troj-lôžkových a troch štvor-lôžkových rodinných izbách. Každá izba je vybavená televízorom so satelitným príjmom, bezplatným WiFi pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Súčasťou ponuky sú služby reštaurácie, raňajky a večere, bar a kaviareň, wellness, lyžiareň, goralská koliba aj goralská zábava raz týždenne v reštaurácii Ždiaranka. Penzión Ždiaranka je situovaný v bezprostrednej blízkosti lyžiarskeho centra Strachan—z izby na svah je to teda len pár minút. Pozývame Vás na dovolenku do Penziónu Ždiaranka***.

Viac o ubytovaní…

 
 

Wellness — bazén, fínska sauna, oddychová zóna

Našou špeciálnou ponukou je možnosť oddýchnuť si a načerpať nové sily vo wellness-e nášho penziónu. Relaxačný bazén ponúka možnosť zaplávať a uvoľniť sa po celodennej lyžovačke alebo túre. V oddychovej zóne načerpajte sily počas relaxovania pri príjemnej hudbe. Pre dokonalý zážitok navštívte fínsku saunu najmä počas chladivých zimných večerov. Nech už ste dvaja a hľadáte pokoj a oddych počas Vašej dovolenky alebo ste rodina a Vaše ratolesti sa najradšej zabávajú vo vode—pozývame Vás oddýchnuť do do wellness-u penziónu Ždiaranka.

 
 

Celoročne otvorená reštaurácia Ždiaranka

Štýlovo zaradená reštaurácia ponúka tradičné slovenské jedlá aj medzinárodnú kuchyňu. Na požiadanie pre Vás radi pripravia aj vegetariánske alebo bezlepkové jedlá. K jedinečnému výhľadu z reštaurácie patrí tiež kvalitná káva a chutný dezert. Ubytovaným sa v reštaurácii počas pobytu ponúkajú raňajky formou švédskych stolov a večere výberom z menu spolu s dezertom. Majitelia penziónu mysleli aj na kultúru—raz týždenne sa v reštaurácii koná goralský večer - autentická živá hudba—goralské piesne v podaní miestnych umelcov.

 
 

Goralská koliba — firemné podujatia

V bezprostrednej blízkosti penziónu a reštaurácie Ždiaranka je originálna, tradične zariadená koliba spolu s pohodlným sedením pre 32 osôb, billiard, stolný futbal, premietacie plátno spolu s data-projektorom—všetko pripravené pre organizovanie firemných akcií a školení. Súčasťou našej ponuky pre firmy sú aj služby stravovania v reštaurácii, ubytovanie aj wellness.

 
 

Navštívte nás

Obec Ždiar, Belianske Tatry ponúka možnosti trávenia voľného času s rodinou a priateľmi počas celého roka—navštívte nás a vychutnávajte si Vašu dovolenku u nás aj Vy.

 
 
 
 

Napíšte nám

Overte si dostupnosť termínov alebo získajte viac informácií o našom ubytovaní—v prípade, že máte akékoľvek otázky, smelo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

 

Facebook

/zdiaranka

Vaše meno a priezvisko *
Vaše meno a priezvisko
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov *
 
 

Navštívte našu webstránku

Pre ešte viac informácií o našej ponuke, aktualitách alebo fotografiách navštívte našu webstránku. Zatelefonujte nám alebo nám napíšte pre ešte viac informácií.