IMG_4902.jpg

Penzión Vila
KAMZÍK***

Penzión Vila Kamzík***
Ždiar 513, 059 55

tel.: +421 (0)915-901-444

bekes@penzionkamzik.sk
Webstránka

 
 

Penzión Kamzík Resort *** Vila, Ždiar 513

Kamzík Resort*** Vila - naša špeciálna ponuka; to sú 4 samostatné izby, každá s vlastnou kúpeľňou a jeden priestranný apartmán. Vila sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Kamzík Resort*** I. a II. Vám ponúkame reštauráciu, wellness s masážami alebo aktivity pre voľný čas jak pre dospelých tak pre deti. Štýlovo zariadená spoločenská miestnosť s vlastným vchodom je ideálne miesto pre celú rodinu (pohodlné sedenie pre až 20 ľudí ). Súčasťou Vila Kamzík sú aj mikrovlná rúra alebo rýchlo-varná kanvica. V celkom objete využívate bezplatný WiFi internet a parkovisko priamo pri objete. Pre ešte viac informácií nás smelo kontaktujte.

 
 

Navštívte nás

Obec Ždiar, Belianske Tatry ponúka možnosti trávenia voľného času s rodinou a priateľmi počas celého roka—navštívte nás a vychutnávajte si Vašu dovolenku u nás aj Vy.

 
 
 

Napíšte nám

Overte si dostupnosť termínov alebo získajte viac informácií o našom ubytovaní—v prípade, že máte akékoľvek otázky, smelo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

 
IMG_8844.jpg
Vaše meno a priezvisko *
Vaše meno a priezvisko
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov *
 
 

Objavte Belianske Tatry aj vo fotografiách

Pre skutočných milovníkov prírody, folklóru, tradícií a ľudovej architektúry obce Ždiar ponúkame výber tých najzaujímavejších fotografií z Belianskych Tatier.