belianske-tatry-penzion-tatrakon-zdiar-320-017.jpg

Penzión
TATRAKON

Penzión Tatrakon
Ždiar 320, 059 55

tel.: +421 (0)918 984 986

Poslať správu
Webstránka

 
 

Penzión Tatrakon, Ždiar 320

Penzión Tatrakon ponúka ubytovanie v centre obce Ždiar, pod Belianskými Tatrami. Hostia môžu využiť hotelový bar, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom objekte. Parkovanie je k dispozícii priamo pri penzióne bez poplatku. Izby sú vybavené TV SAT, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. Môžete sa zapojiť do rôznych aktivít, ako je lyžovanie, cyklistiku a pešiu turistiku. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné. Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste.

 
 

Navštívte nás

Obec Ždiar, Belianske Tatry ponúka možnosti trávenia voľného času s rodinou a priateľmi počas celého roka—navštívte nás a vychutnávajte si Vašu dovolenku u nás aj Vy.

 
 
 
 

Rezervácia

Overte si dostupnosť termínov alebo získajte viac informácií o našom ubytovaní—v prípade, že máte akékoľvek otázky, smelo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

 
belianske-tatry-penzion-tatrakon-zdiar-320-017.jpg
Vaše meno a priezvisko *
Vaše meno a priezvisko
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov *
 
 

Objavte Belianske Tatry aj vo fotografiách

Pre skutočných milovníkov prírody, folklóru, tradícií a ľudovej architektúry obce Ždiar ponúkame výber tých najzaujímavejších fotografií z Belianskych Tatier.