penzion-safran-zdiar-677-007.jpg

Penzión
ŠAFRAN

Penzión Šafran
Ždiar 677, 059 55

tel.: +421 (0)915 964 619

Poslať správu
Webstránka

 
 

Penzión Šafran, Ždiar 677

Vo Wellness Penzióne Šafran v Ždiari je k dispozícii celkový počet lôžok pre 49 osôb. K dispozícii je: 2 x 2 lôžková izba (manželská posteľ), 3 x 3 lôžková izbe (manželská posteľ + rozkladací gauč pre 1 osobu), 1 x 4 lôžková izba (manželská posteľ + 2 postele), 8 x  2-4 lôžkových izbách (manželská posteľ + rozkladací gauč pre  2 osoby). V izbách je TV prijímač so satelitným prijímačom a možnosť pripojiť sa k internetu zdarma (WiFi). Každá z ponúkaných izieb má vlastnú kúpeľňu s WC. Všetky izby majú balón s krásnym výhľadom na Tatry.

 
 

Navštívte nás

Obec Ždiar, Belianske Tatry ponúka možnosti trávenia voľného času s rodinou a priateľmi počas celého roka—navštívte nás a vychutnávajte si Vašu dovolenku u nás aj Vy.

 
 
 
 

Rezervácia

Overte si dostupnosť termínov alebo získajte viac informácií o našom ubytovaní—v prípade, že máte akékoľvek otázky, smelo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

 
penzion-safran-zdiar-677-021.jpg
Vaše meno a priezvisko *
Vaše meno a priezvisko
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov *
 
 

Objavte Belianske Tatry aj vo fotografiách

Pre skutočných milovníkov prírody, folklóru, tradícií a ľudovej architektúry obce Ždiar ponúkame výber tých najzaujímavejších fotografií z Belianskych Tatier.