belianske-tatry-penzion-kamea-zdiar-236-020.jpg

Penzión
KAMEA

Meno a Priezvisko
Ždiar 236, 059 55

tel.: +48 503 149 304

Poslať správu
Webstránka

 
 

Penzión Kamea, Ždiar 236

Hľadáte pokojné miesto v horách? Chceli by ste stráviť dovolenku s rodinou v lokalite, kde sa nachádza množstvo atrakcií pre deti a dospelých? Ste na správnom mieste. Penzión Kamea sa nachádza v obci Ždiar, na území Tatranského národného parku a ponúka Vám 10 komfortných izieb vhodných pre rodiny alebo skupiny priateľov. Každá z 10 izieb je vybavená komfortnou posteľou s pohodlným matracom, kúpeľňou so sprchou, fénom na vlasy a podlahovým kúrením. V každej izbe televízor so satelitom a bezdrôtový prístup na internet. 

 
 

Navštívte nás

Obec Ždiar, Belianske Tatry ponúka možnosti trávenia voľného času s rodinou a priateľmi počas celého roka—navštívte nás a vychutnávajte si Vašu dovolenku u nás aj Vy.

 
 
 
 

Rezervácia

Overte si dostupnosť termínov alebo získajte viac informácií o našom ubytovaní—v prípade, že máte akékoľvek otázky, smelo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

 
belianske-tatry-penzion-kamea-zdiar-236-024.jpg
Vaše meno a priezvisko *
Vaše meno a priezvisko
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov *
 
 

Objavte Belianske Tatry aj vo fotografiách

Pre skutočných milovníkov prírody, folklóru, tradícií a ľudovej architektúry obce Ždiar ponúkame výber tých najzaujímavejších fotografií z Belianskych Tatier.