penzion-enrico-zdiar-209-005.jpg

Penzión**
ENRICO

Penzión** Enrico
Ždiar 209, 059 55

tel.: +421 (0)903 996 188

penzionenrico@zdiar.sk
Webstránka

 
 

Penzión Enrico, Ždiar 209

Ubytovanie s maximálnou kapacitou 22 lôžok poskytujeme na dvoch podlažiach v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelku a v štvorlôžkovom apartmáne. Penzión Enrico disponuje  vlastnou reštauráciou, ktorú je možné využiť v prípade polpenzie. Pre náročnejších klientov ponúkame ubytovanie na prenájom v apartmáne pre 6 osôb na druhom podlaží, ktorý je vhodný pre rodiny s deťmi alebo skupiny rodín, ktoré preferujú súkromie. Parkovanie je zabezpečené zadarmo priamo pri penzióne. Penzión je pokrytý WI-FI pripojením.
 

 
 

Navštívte nás

Obec Ždiar, Belianske Tatry ponúka možnosti trávenia voľného času s rodinou a priateľmi počas celého roka—navštívte nás a vychutnávajte si Vašu dovolenku u nás aj Vy.

 
 
 

Napíšte nám

Overte si dostupnosť termínov alebo získajte viac informácií o našom ubytovaní—v prípade, že máte akékoľvek otázky, smelo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

 
temp-10.jpg
Vaše meno a priezvisko *
Vaše meno a priezvisko
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov *
 
 

Objavte Belianske Tatry aj vo fotografiách

Pre skutočných milovníkov prírody, folklóru, tradícií a ľudovej architektúry obce Ždiar ponúkame výber tých najzaujímavejších fotografií z Belianskych Tatier.