penzion-deny-zdiar-bachledova-dolina-13-002.jpg

Penzión
DENY

rod. Siska
Ždiar 13, Bachledova dolina

tel.: +421 (0)903 619 018

penziondeny@gmail.com
Webstránka

 
 

Penzión DENY, Ždiar 13, Bachledov dolina

Ubytovanie poskytujeme v 2 apartmánoch a 7 izbách o kapacite 26 stálych lôžok a 6 prístelok. Izby sú 2 a 3-posteľové s možnosťou prístelky, všetky vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV, niektoré majú balkón K dispozícii je malá príručná kuchynka. Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu zdarma. Možnosť poskytnúť detskú postieľku. Parkovisko pri penzióne. Raňajky - formou švédskych stolov . Večera - troj-chodové menu. Polpenzia Štýlová jedáleň s denným barom Možnosť usporiadať rodinné oslavy do 40 osôb
 

 
 

Navštívte nás

Obec Ždiar, Belianske Tatry ponúka možnosti trávenia voľného času s rodinou a priateľmi počas celého roka—navštívte nás a vychutnávajte si Vašu dovolenku u nás aj Vy.

 
 
 

Napíšte nám

Overte si dostupnosť termínov alebo získajte viac informácií o našom ubytovaní—v prípade, že máte akékoľvek otázky, smelo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.

 
penzion-deny-zdiar-bachledova-dolina-13-002.jpg
Vaše meno a priezvisko *
Vaše meno a priezvisko
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov *
 
 

Objavte Belianske Tatry aj vo fotografiách

Pre skutočných milovníkov prírody, folklóru, tradícií a ľudovej architektúry obce Ždiar ponúkame výber tých najzaujímavejších fotografií z Belianskych Tatier.