belianske-tatry-chaty-winter-and-summer-01.jpg

Winter & Summer Chalets

Winter&Summer Resort
Ždiar 671

tel.: +421 (0)917 864 096
tel.: +421 (0)911 109 202

Webstránka

 
 
 

Winter & Summer Chalets, Ždiar 671

Chaty sú situované v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Obec Ždiar je známa svojimi tradíciami , kultúrou , folklórom a ľudovou architektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier a preto sa nazývajú aj „perlou“ Tatier. Sú očarujúce v každom ročnom období. Vďaka blízkosti jaskýň , kultúrnych a historických pamiatok, termálnych kúpalísk ktoré spolu s turistikou a inými športovými aktivitami zaručujú, že si tu každý nájde zdroj oddychu v zime , či v lete. Dovolenka na chate je o pozitívnej energii a nezabudnuteľných zážitkoch. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 
 
 
 
 

Navštívte nás

Obec Ždiar, Belianske Tatry ponúka možnosti trávenia voľného času s rodinou a priateľmi počas celého roka. Navštívte nás a vychutnávajte si Vašu vytúženú dovolenku u nás počas celého roka aj Vy.

 
 
 
 
 

Napíšte nám

Overte si dostupnosť termínov alebo získajte viac informácií o našom ubytovaní—v prípade, že máte akékoľvek otázky, smelo nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára.


 
belianske-tatry-chaty-winter-and-summer-06.jpg
Vaše meno a priezvisko *
Vaše meno a priezvisko
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov *
 
 

Objavte Belianske Tatry aj vo fotografiách

Pre skutočných milovníkov prírody, folklóru, tradícií a ľudovej architektúry obce Ždiar ponúkame výber tých najzaujímavejších fotografií z Belianskych Tatier.